Коли більшість країн стурбовані підтримкою стабільності мережі під час карантину, Китай пропонує змінити дизайн протоколу Інтернету. Згідно з повідомленням, країна працює з деякими операторами зв'язку, включаючи Huawei, над впровадженням нового інтернет-протоколу.

смартфон, gettyimages
смартфон, gettyimages

В назві країни “Новий IP” запропоновано замінити модель протоколу управління передачею (TCP). Поточна модель працює аналогічно тому, як працює традиційна служба обміну повідомленнями. Інформація, що відправляється в пакетах, має унікальний IP-адресу (властивий кожній мережі). Це визначає унікальні пристрої, які отримують його.

Ідея полягає в тому, щоб реалізувати адресну систему, яка дозволяє пристроям в одній і тій же мережі обмінюватися даними в приватному порядку, не відправляючи свою інформацію з мережі. Це, в теорії, пропонує більш ефективний процес адресації і краще управління мережею. За оцінками, цей новий протокол буде проходити випробування в 2021 році.

Популярні новини зараз

Повінь на Прикарпатті забрала життя молодої красуні в білому халаті - рятувала людей похилого віку, обожнювала дітей

П'яна вчителька похизувалася оральним сексом з 15-річним хлопчиком - педагог з 29-річним стажем

Франківщину окупують повзучі тварюки — змія вирішила оселиться в житловому будинку

У Києві потонув п'ятирічний малюк, поки батьки гуляли на Дні народженні

Показати ще

смартфон, gettyimages
смартфон, gettyimages

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що хакери атакували компанії з допомогою плюшевих іграшок і флешок. Звичайно ж, у флешках харнился шкідливий код, який дозволяв хакерам віддалено отримати доступ до пристроїв.

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi відновила роботу свого заводу в Ухані, який раніше був осередком коронавіруса. Проте, Китай переміг страшну недугу.

Також Знай.uа повідомляв, що iPhone 12 вперше показали на живих знімках. Смартфон отримає дуже тонкі рамки, а також наворочену камеру.