Apple - світовий лідер в сфері виробництва гаджетів. Їхні товари поставляються більш ніж в 200 країн світу. Мільярди людей на планеті чекають випуску нових продуктів від компанії. Однак в цьому році старт продажів нових гаджетів Apple вирішили перенести. Традиційно Apple запускає старт продажів нових пристроїв у вересні кожного року. Однак в 2020 довелося переглянути свою політику. Виною тому зовнішні обставини.

Apple прийняла рішення перенести старт продажів з вересня на жовтень 2020 року. Це було зроблено у зв'язку з пандемією коронавируса. Не секрет, що зараз відомі виробники гаджетів переживають не найкращі часи. Фінансова криза внесла корективи в плани організацій, тому було прийнято рішення змінити план продажів нових продуктів.

Фінансовий директор американського гіганта Лука Маестро оголосив, що нові пристрої надійдуть в офіційні магазини в Apple в жовтні 2020 року. Зрозуміло, офіційну причину ніхто не озвучив, проте реальний привід відомий всім. Не виключено, що Apple повторно перенесе терміни надходження в продаж нових пристроїв, якщо фінансова ситуація в світі не налагодиться.

Нагадаємо, Європа відправиться в в космос без Росії, доведеться діставати батут.

Популярні новини зараз

Дворічна львів'янка випала з восьмого поверху і розбилася на смерть - крик, швидка і біль матері на все життя

Кордон з Польщею заполонили заробітчани - смажаться під сонцем цілодобово заради злотих

У Львові помер легендарний вчитель з великим серцем - студенти на нього молилися

Українська чемпіонка Бех-Романчук позувала в саду без одягу: "Навіть на Сонці менше градусів"

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", MacBook від Apple на новому чіпсеті буде дешевше iPhone. .

Знай.ua писав, що Airbus побудує "космічну вантажівку" для мисії на Марсі.