Форум Reddit для Starlink компанії SpaceX показав перші швидкості для нової послуги супутникового широкосмугового зв'язку. SpaceX вже запустила сотні супутників на низькій навколоземній орбіті (НОО), які будуть забезпечувати роботу цієї супутникової широкосмугової служби наступного покоління.

смартфон, фото Pxhere
смартфон, фото Pxhere

Швидкості виглядають багатообіцяючими, але ми повинні визнати, що Starlink знаходиться в стадії попередньої бета-версії, тому швидкості завжди виглядають вражаюче на цьому етапі впровадження технолгії. Використовуючи додаток Ookla Speedtest, користувачі бета-версії Starlink виявили швидкість до 60 Мбіт / с скачування і 17,7 Мбіт / с вивантаження даних. Затримка склала всього 31 мілісекунду.

Starlink нещодавно почав запрошувати бета-користувачів для тестування. Вартість послуги поки не розголошується. Бета-версія безкоштовна, за винятком оплати білінгової системи в розмірі 1 долара. Цікаво, що згідно зі звітом Inverse, користувачі бета-версії повинні підписати угоду про нерозголошення. Повідомлення про швидкість Starlink на форумі Reddit могло порушити цю угоду про нерозголошення, і в результаті вона може бути скасована.

Популярні новини зараз

У Франківську ліфт-вбивця поглинув дитину: "Врятуй, мамочко!"

На Тернопільщині вреднющий жук закрив на карантин цілі села, справжня напасть

Тіна Кароль у "голій" сукні полоскотала нерви українців: "Ну хіба так можна?"

Коханка Тарзана Шульженко при всіх висміяла чоловіка Корольової: "Навіть якщо роздягнуся догола"

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що компанія Google додасть в більшість Android-смартфонів виявляти землетруси. Система буде працювати за допомогою відправлення моментних даних на сервер, де вони будуть оброблятися. У разі, якщо система прийме цю активність за землетрус - повідомлення відразу ж розійдеться на пристрої в тому регіоні.

Як повідомляв Знай.uа, компанія Apple випустить оновлення iOS 13.6 яке хоч і не додало нових функцій, але виправить докучливі баги, які були присутні в попередніх версіях.

Також Знай.uа повідомляв, що Ілон Маск показав прототип ракети, яка буде перевозити перші 100 осіб на Марс для колонізації. За повідомленнями глави SpaceX, ракета матиме аж 120 метрів висоти, і це разом з опорами для двигуна.