11 серпня компанія Microsoft випустила велике оновлення для Windows 10. Повідомляється, що це виправлення з'явилося рівно через 734 дні, трохи більше двох років після того, як Microsoft стало відомо про експлуатацію уразливості в серпні 2018 року.

Читайте Знай в Google News!

CVE-2020-1464, скорочено Glueball, була вперше завантажена на VirusTotal 5 серпня 2018 року. Менеджер VirusTotal Бернардо Кінтеро, підтвердивши, що зловмисники активно використовують уразливість, повідомив про проблему в Microsoft.

Windows 10, gettyimages
Windows 10, gettyimages

Популярні новини зараз

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще

Уразливість підміни коду Windows, що дозволяє зловмисникам обійти функції безпеки підпису коду, означала, що шкідливі файли можуть бути завантажені в пристрої без проблем.  У повідомленні блогу від 15 Січня 2019 року Квінтеро пояснив, що вразливість дозволяє поширювати шкідливі файли Java, додані до файлів інсталятора Windows. "Сценарій особливо небезпечний, коли доданий код являє собою шкідливий JAR, - сказав Кінтеро, - тому що отриманий файл має дійсний підпис відповідно до Microsoft Windows, і шкідлива програма може бути запущена безпосередньо Java".

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що в мережі з'явилася інформація про маячки від Apple, які можна використовувати для відстеження місця розташування гаманця, або ж зв'язки ключів.

Як повідомляв Знай.uа, експерти назвали головний недолік iPhone 12. Повідомляється, що компанія вирішила зменшити обсяг акумулятора в майбутніх флагманах, якщо порівнювати з торішніми версіями смартфонів. Звичайно ж, це негативно вплине на тривалість автономної роботи.

Також Знай.uа повідомляв, браузер Firefox отримав велике оновлення. Повідомляється, що сервіс працює на власному движку, що гарантує надійність і збереження ваших особистих даних.