Великобританія розробила новий бойовий дрон, покликаний допомогти солдатам прорвати міську оборону. Безпілотний літальний апарат i9 може переміщатися по приміщенню, виявляти і ідентифікувати цілі, а потім відкривати вогонь не з одного, а з двох стволів для дробовика. Як і у всіх дронах зі зброєю, оператор-людина повинна прийняти рішення стріляти або не стріляти.

Читайте Знай в Google News!

Дрон, розкритий лондонською Times, був розроблений для британських збройних сил. Дрон призначений для штурму, влітаючи в невелику кімнату або будинок, зайнятий ворожими військами, і нейтралізує їх зсередини.

Операції з прориву є одними з найнебезпечніших у наземній війні. Сухопутні війська зазвичай повинні відкрити двері і увірватися всередину, стріляючи по ворогу в упор. Втрати в таких операціях зазвичай дуже великі.

i9 дозволяє дрону виконувати найнебезпечнішу частину роботи. З новим безпілотником британські війська можуть зламати вхідні двері за допомогою підривного заряду, а потім відправити туди i9.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що на берегах Шотландія виявили безпілотний корабель, який є розвідником. Досі невідомо, чому саме в цьому місці він опинився. Відзначимо, що господар корабля так і не з'явився.

Як повідомляв Знай.uа, 12-річний школяр створив робочий ядерний реактор, тим самим потрапивши в Книгу рекордів Гіннесса. Правда, потрапив він в книгу всього за кілька годин до свого 13-річчя.

Також Знай.uа повідомляв, популярний мессенджер Viber отримав корисну функцію. Тепер створення заміток в додатку дозволить нагадувати про події.