Ваш смартфон або планшет – не просто пристрій, а ключ до вашого особистого життя. У разі втрати одного з них, не витрачайте часу – дійте моментально, щоб кіберзлочинці не змогли скористатися вашими банківськими даними або зловжити конфіденційною інформацією.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяФахівці кіберполіції пропонують наступні рекомендації:
1. Зверніться до оператора мобільного зв'язку та заблокуйте SIM-картку.
Це перший крок для запобігання використанню викраденого пристрою.
2. Завершіть всі активні сеанси в облікових записах.
Після блокування SIM-картки переконайтеся, що всі активні сеанси у вашому обліковому записі завершені, щоб запобігти несанкціонованому доступу.
3. Змініть паролі.
Оновіть паролі для облікових записів Apple ID, Google, соціальних мереж, месенджерів, поштових скриньок та онлайн-банкінгу. Сильні паролі – додатковий бар'єр для хакерів.
4. Налаштуйте двофакторну автентифікацію.
Підсилити безпеку з активацією двофакторної автентифікації, щоб забезпечити додатковий захист для ваших облікових записів.
5. Видаліть дані.
Залежно від ситуації, заблокуйте або видаліть усі дані на пристрої. Виконуйте інструкції від виробника, щоб уникнути можливості використання вкраденого гаджета.
Якщо стали жертвою крадіжки, негайно звертайтеся до поліції за номерами 102 або 112. У разі злочинів у мережі, надішліть електронний звернення на сайті кіберполіції.
Ваші дані – це ваша турбота, і дії в перші хвилини можуть запобігти серйозним наслідкам.
Крім того, Знай.ua повідомляв про дефіцит ліків: українцям прояснили ситуацію з медикаментами
Також наш портал інформував, побили та забрали у невідомому напрямку: музичний гурт звинувачує ТЦК у Чернівцях у викраденні людини
Раніше Знай.ua стало відомо про те, що українець підпалив машину начальника за затримку зарплати - копи його просто відпустили