Більшість українців стикалися з тим, що в телефоні закінчуються гігабайти пам'яті, і він стає практично непридатним для роботи.

Єдиним рішенням, яке виникає у багатьох – це додаткова карта пам'яті, яка може серйозно допомогти у вирішенні цього завдання, тим більше, що кожен смартфон має порожній слот, щоб застосувати цей лайфхак.

Слот для карти пам'яті. Фото: Youtube
Слот для карти пам'яті. Фото: Youtube

Як вибрати потрібну карту

У продажу можна зустріти карти пам'яті різних форматів. Від SD, microSD, nanoSD чи CF. SD-карти працюють з багатьма пристроями, але вони надто великі для смартфонів, тому в цьому випадку потрібно вибирати картку microSD.

Її розміри становлять 11 х 15 х 1 мм. Однак, microSD не є найменшими носіями інформації, оскільки зовсім недавно з'явилися карти пам'яті nanoSD для телефонів. Їх розміри становлять лише 8,8 х 12,3 х 0,7 мм.

Популярні новини зараз
Не розплатитися до кінця життя: українцям загрожує не лише борг, а й відсотки за комуналку Доведеться жити без каналізації: комунальники анонсували березневий "сюрприз" Числа у платіжках точно здивують: тариф вирішили підвищити одразу на 90% Ось це сильний тиждень: чотири знаки Зодіаку, з якими лютий попрощається щастям і успіхом
Показати ще

CF – карта, яка дозволяє швидко обробляти дані та найкраще підходить для фотографічних програм.

Тепер слід перевірити, який тип карток підтримує ваш смартфон. Таку інформацію потрібно шукати на офіційному сайті виробника гаджета.

Наступний крок – знайти оптимальний обсяг карти. Зазвичай використовують розширення пам'яті до 64 гігабайти.

Смартфон, скріншот: YouTube
Смартфон, скріншот: YouTube

У характеристиках карт пам'яті можна знайти інформацію про швидкість запису даних. Найчастіше зустрічаємо позначення Class та цифру, що вказує на мінімальну швидкість запису. Насправді це виглядає так: клас 2 – 2 МБ/с (мінімальна швидкість запису), клас 4 – 4 МБ/с, клас 6 – 6 МБ/с, клас 10 – 10 Мбіт/с.

Ця класифікація закінчується на позначці 10, проте мінімальна швидкість запису може бути вищою. Тому додатково було створено класи швидкості UHS.

Фахівці радять купувати накопичувачі перевірених виробників, таких як Kingston, SanDisk, Goodram, Samsung чи Toshiba.

Нагадаємо, що смартфон прослужить набагато довше: правило, яке врятує вашу батарею.

Раніше ми повідомляли, що у вас скоро почнуться проблеми з телефоном: правила зарядки Android та iPhone .