Всесвітньо відома американська компанія Valve, яка розробляє відеоігри, презентувала користувачам Steam несподіваний новий метод пошуку деяких ігор. Справа в тому, що у сервісі з'явився несподіваний тег, який поєднує персонажів в окремих іграх.

Одним із перших це помітив користувач, який вирішив поділитися цікавою знахідкою із соцмережами. Виявляється, тепер на Steam за тегом Dwarf можна знайти ігри, в яких ключовими персонажами є гноми.

Про це співробітники Steam повідомили всім користувачам платформи у мережі Reddit.

Публікація Steam, скріншот: Reddit
Публікація Steam, скріншот: Reddit

Хоча гномів традиційно зображують маленькими та з довгими бородами та волоссям, вони також відомі як майстерні шахтарі та металурги, які займаються своєю професією у глибоких гірських залах.

Популярні новини зараз
Доставка газу входить в 7,96 гривні? В "Нафтогазі" пояснили деталь, за яку платять українці Не розплатитися до кінця життя: українцям загрожує не лише борг, а й відсотки за комуналку Відключать без жодного попередження: Київстар заявив про важливий момент Ось це сильний тиждень: чотири знаки Зодіаку, з якими лютий попрощається щастям і успіхом
Показати ще

Одним із найпопулярніших гномів, який привернув увагу шанувальників до цієї раси, є Хімлі, син Хлоїна із "Володаря перснів". Хімлі також доступний у деяких іграх, як ось The Lord of the Rings: The Two Towers від EA.

Гном Гімлі, скріншот: YouTube
Гном Гімлі, скріншот: YouTube

Через велику популярність цієї раси, Valve вирішила дати користувачам Steam можливість шукати ігри, в яких вони грають одні з ключових ролей.

Steam
Steam

Зараз на Steam за тегом "Dwarf" вже є чимало ігор. Серед найпопулярніших:

• Deep Rock Galactic,
• Dwarf Fortress,
• Warhammer: Vermintide 2,
• Below the Stone,
• EverQuest,
• Craft the World,
• The Dwarves,
• Warhammer: End Times – Vermintide.

Нагадаємо, все оживає, алілуя? Церква пройшла "синхронізацію" за допомогою Steam.

Раніше повідомлялося, що його точно звати Грут? А де Гамора? Epic Games Store дарує геймерам "Вартових Галактики".

Також, 18 хвилин насолоди: геймерам показали механіку "Dragon's Dogma 2" для різних професій.