У нескінченному потоці інновацій та технологічного розвитку людство неухильно рухається до нових горизонтів. Одним із найбільш захоплюючих і одночасно викликів сучасності є можливість застосування штучного інтелекту.

Гроші та економічна система, які ми знаємо сьогодні, виконують низку ключових функцій. Нинішня економічна система – це спосіб організації величезного потоку обчислень на вирішення безлічі завдань. У результаті виходить, що людину доводиться заохочувати за участь у цьому процесі - "хто отримав більше ресурсів, той і красень". Про це повідомляє СЕО Allbionics.ai Володимир Бандура.

Гроші / фото: Freepik
Гроші / фото: Freepik

Однак чи не можемо ми передати ці функції ІІ чи, ще краще, "супер-інтелекту"? З його потужними обчислювальними можливостями та кращим розумінням того, що і де потрібно, ми, можливо, зможемо подолати величезні дисбаланси у сучасній економіці.

Візьмемо, наприклад, ситуацію в Китаї, де обсяг надмірно збудованого житла настільки величезний, що у порожніх квартирах можна розселити більше людей, ніж усе населення країни. Такі дисбаланси між попитом та пропозицією замість винятку стали правилом у світовій економіці, де ми постійно вагаємось між надлишком та дефіцитом ресурсів.

Популярні новини зараз
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році "Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Показати ще

Гроші / фото: Freepik
Гроші / фото: Freepik

Застосування ІІ в економіці може стати каталізатором прогресу та гармонії. Тобто завдяки технологіям можливо в майбутньому ми відмовимося від грошей взагалі.

Нагадаємо, за рік стільки не заробите: колекціонери показали 2 копійки, за яку озолотять кожного

Як повідомляв "Знай.uа", ці картки точно заблокують: які перекази потраплять під пильне око НБУ

Знай.ua писав, пенсіонери отримають додаткові гроші: навіть у ПФУ йти не потрібно