Мрії про колонізацію Марса можуть стати недосяжними. Вчені виявили, що довготривале перебування на Червоній планеті неможливе через високий рівень радіації.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНавіть з використанням передових технологій людина не зможе там жити довше чотирьох років, повідомляє UNILAD.
NASA вже відправила на Марс декілька роботів і планує в наступному десятилітті відправити туди людей. Дослідження Марса може допомогти нам краще зрозуміти минуле та майбутнє Землі.
Минулого року вчені з США, Росії та Німеччини спробували оцінити вплив життя на Марсі на людину. Їх цікавило, чи можна захиститися від радіації і, якщо так, то коли найкраще відправляти місію.
Дослідження показало, що люди не зможуть залишатися на Марсі на тривалий час. Через чотири роки рівень радіації перевищить безпечні норми.
Космічний корабель має забезпечити захист на шляху до планети і назад, але навіть дуже товсті матеріали корабля не допоможуть, а лише посилять випромінювання.
Вчені вказали, що найкращий час для польоту на Марс - коли активність Сонця досягає свого піку. Воно відштовхує найнебезпечніші частинки, частково захищаючи астронавтів.
Підсумок невтішний: до Марса дістатися в найближчі роки можливо, а оселитися на ньому - ні. Ще одна причина оберігати Землю – іншого дому у нас поки що немає.
Раніше ми вже повідомляли, що слідом за північним сяйвом у містах України з'явилися "світлові стовпи".
Останнім часом у різних куточках України фіксується безліч різноманітних атмосферних явищ, здебільшого пов'язаних із глобальним потеплінням.
Як, наприклад, північне сяйво, яке ми в принципі не повинні бачити ні в Києві, ні в інших південніших містах. Чергове незвичайне атмосферне явище у нашому небі – світлові стовпи... Інформація про це з'являється у численних повідомленнях у телеграм-каналах.