Helldivers 2 продовжує утримувати увагу гравців та здобуває нових шанувальників. Розробники постійно вводять у гру нові й нові оновлення, додають контент та нову зброю.

Цього разу в Helldivers 2, де Супер Земля стикається з постійними загрозами з космосу, з'явився новий поворот. Відтоді, як було звільнено Malevelon Creek, гравці почали помічати у небі величезні кораблі, що майстерно маскуються за допомогою оптичного камуфляжу.

Helldivers 2
Helldivers 2

Helldivers 2
Helldivers 2

Helldivers 2
Helldivers 2

Популярні новини зараз
Київстар раптово змінює тарифи: що стосується всіх абонентів В Україні почнуть готувати школярів до реального життя: скасовують 11-річку та змінюють предмети Доведеться працювати або жебракувати: 60-річні українці можуть залишитися без пенсії Вистачить на газ, світло та воду: українцям дадуть грошей на оплату комуналки
Показати ще

Тепер шанувальники Helldivers 2 з нетерпінням чекають, що ж цього разу вигадають розробники та яка нова загроза чекає на Суперземлю.

Раніше Знай.ua повідомляв, що "Патріоти" обвалили сервери Helldivers 2.

Наразі деякі щасливчики очищають планети у "Helldivers 2", керуючи бойовими мехами. Ігровий світ поповнився новим екзокостюмом EXO-45 "Патріот", але через величезний інтерес до нововведення, сервери компанії Arrowhead Game Studios не витримали і "лягли перепочити", не дозволяючи геймерам увійти в гру.

Спільнота гравців виконала завдання від гейм-майстра Джоела за один день, звільнивши планету Тянь-Кван і відкривши доступ до нової стратегеми. «Патріот» можна придбати за 20 тисяч реквізицій — основну ігрову валюту.