Компанія Toys for Bob підтвердила майбутній випуск Spyro 4, опублікувавши тизер у вигляді одного зображення. Ця подія стала реакцією на недавнє твердження блогера Гая Е, який повідомив про створення нової гри Spyro на заході PAX East 2024.

Незважаючи на відсутність офіційних підтверджень, схоже, що цей анонс має підстави, оскільки Toys for Bob нещодавно змінили дизайн свого веб-сайту, замінивши його на ілюстрацію, що нагадує племінну дерев'яну маску.

Про це повідомляє GameRant.

Spyro / фото: GameRant
Spyro / фото: GameRant

Вивчивши вихідний код веб-сайту користувач Reddit виявив, що файл зображення має назву "TFB_LogoVector_TikiMask-purple". Ця назва вказує на використання маски Тікі, яка натхнена полінезійськими, мікронезійськими та меланезійськими культурами та є частиною світу Spyro: Year of the Dragon.

Популярні новини зараз
Українцям дозволять відкупитися від мобілізації – новий закон вже на підході Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще

Тізер із фіолетовою маскою завантажили на сайт Toys for Bob у період з 12 по 15 травня, але студія не робила жодних офіційних заяв на своїх соціальних каналах.

Spyro / фото: PlayStation
Spyro / фото: PlayStation

Враховуючи відділення Toys for Bob від Activision та їхнє прагнення до незалежності, джерело вважає, що нова гра Spyro 4 буде розроблена у співпраці з колишньою материнською компанією.

Цей анонс Spyro 4 викликав інтерес у фанатів, оскільки після останньої частини серії, випущеної у 2008 році, про франшизу було мало новин.

Слід зазначити, що трилогія Spyro Reignited 2018 отримала визнання критиків, але Spyro 4 буде оригінальною грою, що представляє новий розділ в історії цього персонажа.