Steam має погані новини для тих, хто планував передати свою колекцію ігор та цифрові речі після смерті. Нещодавня розмова зі службою підтримки компанії показала, що передати свою бібліотеку ігор за заповітом буде непросто.

Багато геймерів включають свої колекції ігор, консолей та аксесуарів у заповіти, щоб їхні близькі могли успадкувати їх. Однак з цифровими іграми, такими як на Steam, все не так просто.

В інтернеті з'явилася розмова зі службою підтримки Steam, де користувач запитав, чи можна передати свій обліковий запис за заповітом.

Відповідь була розчаровує: перенесення облікового запису або ігор на іншу людину неможливе за політикою компанії. Хоча ділитися бібліотекою можна, пряма передача облікового запису після смерті неможлива.

Звернення до Steam / фото: Reddit
Звернення до Steam / фото: Reddit

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30%
Показати ще

Як відреагувало ігрову спільноту

Реакція геймерів була неоднозначною. Багато хто висловив розчарування. Деякі запропонували обхідні шляхи, наприклад, передати логін та змінити платіжну картку, щоб не повідомляти Steam про зміну власника облікового запису.

Однак інші зазначили, що це рішення є тимчасовим. Використання одного і того ж облікового запису може призвести до підозри в компанії і призвести до блокування облікового запису. Також невідомо, чи всі ігри доступні для завантаження через десятиліття.

Steam / фото: скріншот Youtube
Steam / фото: скріншот Youtube

Проблеми цифрового розповсюдження

Ця ситуація підкреслює проблему з цифровими іграми та файлами. Нещодавно геймери були засмучені, коли PlayStation оголосила про плани видалити деякі телешоу зі своєї бібліотеки.

З цифровим поширенням ви, насправді, купуєте не сам продукт, а ліцензію на доступ до нього, яка може бути відкликана будь-якої миті.

Що робити далі?

Неясно, чи змінить Steam свою позицію у майбутньому. Ця ситуація говорить нам про те, наскільки важливим є володіння фізичними копіями ігор: можливо, геймерам варто зосередитися на передачі фізичних копій та обладнання, а не сподіватися на можливість ділитися цифровим контентом.

Закони про цифрові продукти можуть змінитися, щоб вирішити цю проблему, але на даний момент геймерам варто бути готовими до обмежень у правах на цифрові активи.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що Т he Witcher 3 готується до офіційного релізу набору модів: хто виявить можливість розширити світ