Ось він – довгоочікувана подія для фанатів World of Warcraft: вночі на 21 травня Blizzard представила Cataclysm Classic. З виходом цього класичного аддону, розробники також випустили релізний трейлер, підігріваючи атмосферу очікування.

Тепер гравці можуть відправитися на нові класичні сервери та розпочати свої пригоди. У Cataclysm Classic чекають 7 нових захоплюючих локацій: Гора Хіджал, Вайш'ір, Сутінкове Нагір'я, Ульдум, Підзем'я, Кезан та Гілнеас.

World of Warcraft / фото: скріншот Youtube
World of Warcraft / фото: скріншот Youtube

На вас чекають і 9 нових підземель (Печери Чорної Гори, Трон Приливів, Вершина Смерчу, Кам'яні Надра, Загублене місто Тол'вір, Чертоги Творення, Грим Батол, Мертві Копі та Фортеця Темного Ікла ), а також можливість розвивати своїх персонажів до 85 рівня з новими здібностями та талантами.

Blizzard не забули і про професії – тепер їх можна розвивати до 525 рангів. До того ж, у грі з'являться 8 нових фракцій, 2 нові поля бою та багато іншого. Перший PvP-сезон розпочнеться 29 травня, а рейди, такі як Сутінковий Бастіон та Твердиня Крила Темряви, стартують 31 травня.

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Але це ще не все: попереду ще багато цікавого, включаючи нові рейди, події та рідкісних істот – Посейдуса, Мобуса, Гарра, Заріону, Акма'хата та Джулак-Рока.

Все це зробило Cataclysm Classic справжнім подарунком для шанувальників World of Warcraft. Варто зазначити, що новий ролик тепер виглядає набагато кращим за свій оригінал, який вийшов ще в 2010 році.

А ми нагадуємо новий PvE-режим і важкоброньований вікінг: Ubisoft несподівано порадував фанатів For Honor

Також ми дізналися, що розробники "Frostpunk 2" розкрили системки, сюжет і нові локації: захоплюючі кадри