Фірма Bernstein з Уолл-стріт зробила сміливий прогноз: Bitcoin може зрости до 1 мільйона доларів до 2033 року. Аналітики компанії підвищили свої очікування і тепер вважають, що до кінця 2025 року вартість биткойна може досягти 200 тисяч доларів замість попередніх 150 тисяч.

Цей прогноз в 1 мільйон доларів став одним із найоптимістичніших серед великих інституційних інвесторів. Причина такого оптимізму – очікуваний попит на біткойн-ETF та обмежену пропозицію криптовалюти у майбутньому.

Про це розповіли у Bitcoin Magazine.

Як добувати біткоїни, Сoindesk.com
Як добувати біткоїни, Сoindesk.com

Проте не лише Bernstein вірить у майбутнє Bitcoin. Співзасновник Twitter і голова компанії Block Джек Дорсі також прогнозує, що біткойн до 2030 року подолає позначку в 1 мільйон доларів.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни
Показати ще

В інтерв'ю Piratewires він висловив упевненість, що ціна продовжить зростати, завдяки зусиллям спільноти та фахівців, які працюють над покращенням біткойну.

Ферма біткоїн, Сrycrypto.info
Ферма біткоїн, Сrycrypto.info

Дорсі зазначив, що біткойн цікавий не лише своєю вартістю, а й тим, що всі, хто робить свій внесок у його розвиток, допомагають всій екосистемі. Це унікальне явище, яке сприяє зростанню ціни та зміцненню криптовалюти.

Отже, схоже, Bitcoin справді має всі шанси стати однією з найцінніших та найцікавіших інвестицій найближчого десятиліття.

Нагадаємо, не більше 41 гривні? Банкір зізнався, що влітку буде з курсом долара

Раніше ми писали про те, що варто чекати на справжню лавину подорожчань: що підніметься в ціні через зростання тарифів і валютного курсу

Крім того, Знай.ua розповідав про оренду будинку за 1 долар на рік: куди варто збирати валізи