The First Descendant, скріншот: YouTubeДля всіх наших дорогих та шанованих читачів, які люблять проводити час за відеоіграми, є дуже цікава інформація. Так, на платформі Steam величезну популярність набирає новинка The First Descendant від корейських розробників NEXON.

Давайте разом розбиратися, у чому феномен нового шутера. Вже першого дня після релізу, шутер The First Descendant підкорив чарти Steam, обігнавши такі відомі проекти як Fallout 76 або EA FC 24 за піковою кількістю гравців.

Про це стало відомо завдяки інформації на платформі Steam, а також відгукам геймерів.

The First Descendant, скріншот: YouTube
The First Descendant, скріншот: YouTube

Лише через дві години після свого виходу, безкоштовна гра від NEXON змогла залучити понад 170 000 гравців у Steam, перевершивши релізні показники таких феноменів індустрії, як Fall Guys та Manor Lords.

Популярні новини зараз
За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни
Показати ще

За даними порталу SteamDB, загалом у перший день шутеру вдалося встановити позначку пікової кількості одночасних користувачів на 229 257.

На момент написання матеріалу проект знаходиться на сьомому місці серед найпопулярніших ігор Steam за останні 24 години.

The First Descendant - лутер-шутер від третьої особи, створений на двигуні Unreal Engine 5.

The First Descendant, скріншот: YouTube
The First Descendant, скріншот: YouTube

Геймерам пропонують стати солдатом з унікальними здібностями, яких називають "descendant" (нащадками) та розпочати боротьбу за виживання людства.

У грі присутні як однокористувацькі, так і кооперативні місії до 4 гравців. Тут тобі й класичні "данжі" та битви з гігантськими босами і все інше властиве зазначеному жанру.

Важливо розповісти, що проект безкоштовний, тому випробувати його для себе може кожен охочий.

Нагадаємо, PlayStation 5 обганяє Xbox Series X у продуктивності: розбираємо фокуси консолей.

Раніше повідомлялося, що нова фракція, більше предметів і трохи розчарування: що принесло оновлення Palworld.

Також, вчені винайшли комп'ютер, якому не потрібна електрика: ідеально для українців, але є нюанс.