Rolls-Royce вразила світ своїм новим ядерним реактором, який виглядає як щось із науково-фантастичного фільму про супергероїв, особливо якщо згадати Залізну людину з Marvel.

Цей реактор обіцяє стати справжнім проривом у галузі чистої енергетики, тому що він не виділяє вуглекислий газ, що робить його дуже екологічним. Його компактність теж вражає: він менший і мобільніший у порівнянні з традиційними атомними станціями.

Rolls-Royce впевнена, що їхня технологія знаменує нову еру в ядерних технологіях. Реактор пропонує низку важливих переваг: він не створює викидів CO2, що робить його екологічно чистим та стійким рішенням.

Ядерний реактор від Rolls-Royce / фото: Х
Ядерний реактор від Rolls-Royce / фото: Х

Завдяки компактній модульній конструкції реактор займає менше місця, ніж традиційні атомні електростанції, що робить його більш мобільним і зручним для різних застосувань.

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Цей реактор також забезпечує високу енергоефективність та безпеку, використовуючи передові технології для мінімізації ризиків. Він може стати надійним джерелом енергії для віддалених районів, а його висока потужність робить його ідеальним для використання у космічних апаратах та орбітальних станціях.

Ядерний реактор від Rolls-Royce / фото: Х
Ядерний реактор від Rolls-Royce / фото: Х

Крім того, завдяки своїй екологічності та ефективності, реактор може бути ключовим елементом для нового покоління електричних літаків та кораблів.

Інноваційний реактор Rolls-Royce має потенціал не лише змінити енергетичну карту Землі, а й стати важливим компонентом у дослідженні та освоєнні космосу.

Нагадаємо, Марті Макфлай про таку міг тільки мріяти: легендарний DeLorean зазнав кардинальних змін

Раніше ми писали про те, що т юнінг "тачки" - не тільки про красу: як він може покращити потужність та економію на паливі

Крім того, Знай.ua повідомляв, в Україні засвітився дуже рідкісний "м'язовий" Mercedes-AMG: таких зібрали лише 999 штук