Бувають різні випадковості, через які телефон може опинитися у воді. А як відомо, техніка з вологою не дружать. Тому слід запам'ятати, що не варто категорично робити, коли телефон упав у воду.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДеякі речі можуть зовсім занапастити смартфон, який ще можна було врятувати.
Вмикати смартфон
З одного боку, ці дії цілком логічні – варто перевірити, чи він працює. А з іншого можуть повністю вивести його з ладу. Увімкнення може призвести до короткого замикання техніки, що призводить до більш серйозного пошкодження смартфона.
Сушити феном
Такий Лайфхак відомий, але помилково вважається рятівним для телефону. Фен взагалі може пошкодити важливі елементи всередині та призвести до погіршення стану. Трясти його теж заборонено - це сприятиме забиванню вологи в більш недоступні кути смартфона і зовсім виведе його з ладу.
Самостійний розбір телефону
Як би не хотілося самостійно допомогти такій ситуації, самостійний розбір телефону може призвести до псування важливих для роботи елементів. Особливо це стосується людей, які не мають жодного досвіду в розбиранні техніки.
Що потрібно робити
Перш за все, вимкнути смартфон, якщо він все ще працює та витягнути батарею. Пристрій слід огорнути паперовими рушниками та серветками та залишити у сухому місці для повного висихання. У цьому допоможуть також силікагелеві мішечки, які можуть забирати вологу.
Нагадаємо, що проблема навіть не в Телеграмі: які програми стежать за вами і з айфону, і з андроїда.
Раніше ми повідомляли, що смартфон швидко розряджається: як вирахувати "таємного ворога" батареї в налаштуваннях.