Технології все швидше проникають у наше повсякденне життя, і схоже, що у найближчому майбутньому роботи можуть стати частиною не лише нашого побуту, а й інтимного життя.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСекс-роботи, які раніше були лише фантастикою, вже на горизонті, і футуристи пророкують, повідомляє Daily Mаil, що до 2025 року вони можуть стати реальністю – щоправда, поки що тільки для багатих.
Футурист Ян Пірсон вважає, що у 2025 році роботи-коханці почнуть з'являтися у будинках багатих людей. Він упевнений, що з розвитком технологій такі роботи стануть не просто механічними партнерами, а справжніми компаньйонами, здатними створювати емоційні зв'язки.
Однак, на його думку, для більшості людей ця технологія поки буде надто дорогою та неідеальною, і справжні "сексуальні роботи" будуть доступні не раніше 2050 року.
Сьогодні ринок секс-роботів ще зовсім невеликий – він становить лише 0,5% від величезної індустрії секс-іграшок, яка щороку приносить 37 мільярдів доларів. Звичайні роботи коштують досить дорого – до 15 тисяч доларів, і поки що вони далекі від ідеалу.
Незважаючи на це, інтерес до таких технологій зростає, особливо в контексті віртуального сексу, де роботи та VR-технології починають активно взаємодіяти. Але поки ці роботи не можуть замінити справжню людину, хоча з кожним роком вони стають все розумнішими.
Цікаво, що жінки, на думку Пірсона, можуть швидше прийняти секс-роботів, ніж чоловіки. Вже сьогодні багато хто використовує секс-іграшки, такі як вібратори, і вважають, що віртуальна реальність може додати новим технологіям ще більше "веселощів".
З розвитком штучного інтелекту і робототехніки, секс-роботи стануть розумнішими і "людяними".
Але це ще далеко – швидше за все, масове поширення таких технологій почнеться у середині століття.
Нагадаємо, робота B2-W на колесах навчився "брейкдансити" і носити людину на спині: епічне відео
Раніше ми писали про те, що розмова з тваринами стане реальністю: штучний інтелект зможе допомогти цьому у 2025 році.
Крім того, Знай.ua розповідав про 20% більше енергії в погану погоду: трекери сонячних панелей стануть розумнішими