Meta вирішила підкоригувати свої стандарти модерації контенту і зміни вже викликали хвилю обговорень.

Тепер компанія дозволяє звинувачувати людей у ​​психічних захворюваннях на підставі їхньої сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності, посилаючись на "політичний та релігійний контекст".

Про це пише NBC News.

Хоча платформа продовжує забороняти образи, пов'язані з інтелектом чи психічними розладами, нове правило робить виняток для представників ЛГБТК-спільноти. У Meta пояснюють це тим, що такі слова, як "ненормальний" або "дивний", часто використовуються несерйозно або в рамках "дискурсу".

Представники ЛГБТ-спільнот
Представники ЛГБТ-спільнот

Популярні новини зараз
Затримання на вулиці працівниками ТЦК: ухилянтам пропонують нову послугу "Просто завалити": Жорін відповів Кулебі, який відмовив сина мобілізуватись у 18 років Комунальники поставили ультиматум боржникам: готові вживати крайніх заходів Обмінники та банки перестали купувати 100 доларів: що не так у купюрах, які приносять українці
Показати ще

Це лише частина глобальних змін. Замість програми перевірки фактів, компанія планує впровадити систему на базі користувачів, схожу на Community Notes платформи X (колишній Twitter). Тепер користувачі зможуть додавати до публікацій "нотатки" та голосувати за їхню релевантність.

Крім того, Meta прибрала заборону на приниження, пов'язані із зовнішністю, расою, релігією, інвалідністю та іншими характеристиками. Також більше немає заборони використання займенника "воно" щодо трансгендерних чи небінарних людей.

паролі мільйонів користувачів Facebook опинилися у відкритому доступі
паролі мільйонів користувачів Facebook опинилися у відкритому доступі

Що це означає для користувачів? З одного боку, Meta стверджує, що пріоритет надано свободі слова. З іншого боку, нові правила викликають побоювання, що платформа може стати менш безпечною для вразливих груп.

Нагадаємо, "Гвалтували таких як я": українська трансгендерка вдавала вагітній і ростила бороду, щоб урятуватися від "російського світу"

Раніше ми писали про те, що 25-річна дівчина проводить півдня в дитячих підгузках і з сосками у роті, щоб втекти від складного світу

Крім того, Знай.ua повідомляв, Steam підбив підсумки року: ТОП-ігри 2024, які потрібно пройти кожному геймеру