У нескінченному потоці інновацій та технологічного розвитку людство неухильно рухається до нових горизонтів.

Одним із найбільш захоплюючих та одночасно викликів сучасності є можливість застосування штучного інтелекту.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

Гроші та економічна система, які ми знаємо сьогодні, виконують низку ключових функцій. Нинішня економічна система – це спосіб організації величезного потоку обчислень на вирішення безлічі завдань. У результаті виходить, що людину доводиться заохочувати за участь у цьому процесі - "хто отримав більше ресурсів, той і красень". Про це повідомляє СЕО Allbionics.ai Володимир Бандура.

Однак чи не можемо ми передати ці функції ІІ чи, ще краще, "супер-інтелекту"? З його потужними обчислювальними можливостями та кращим розумінням того, що і де потрібно, ми, можливо, зможемо подолати величезні дисбаланси у сучасній економіці.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 12-18 травня для всіх знаків Зодіаку: нові справи Водоліїв, підсумки Терезів і кінець небезпеки Тельців Показники лічильників не прийматимуть: платити доведеться за іншим принципом Перекази з картки на картку в Україні у 2025 році: що потрібно знати про податки та ліміти В Україні можуть ввести спеціальні надбавки до тарифу на світло: електроенергія стане ще дорожчою
Показати ще

Гроші / фото: Freepik
Гроші / фото: Freepik

Візьмемо, наприклад, ситуацію в Китаї, де обсяг надмірно збудованого житла настільки величезний, що у порожніх квартирах можна розселити більше людей, ніж усе населення країни. Такі дисбаланси між попитом та пропозицією замість винятку стали правилом у світовій економіці, де ми постійно вагаємось між надлишком та дефіцитом ресурсів.

Застосування ІІ в економіці може стати каталізатором прогресу та гармонії. Тобто завдяки технологіям можливо в майбутньому ми відмовимося від грошей взагалі.

Нагадаємо, що дата-центри ІІ виснажують водні ресурси та ведуть планету до екологічної катастрофи.

Раніше ми повідомляли, що беріть зараз, потім буде дорого: Microsoft підвищує ціни на приставки, відеоігри та аксесуари.