Восени 2025 року Apple випустить нову лінійку iPhone - і, схоже, ціни будуть вищими, ніж раніше. Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на джерела в компанії.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяАле Apple не поспішає говорити, що подорожчання пов'язане з торговим митом США проти Китаю, хоча саме в Китаї збирають більшість iPhone. Натомість компанія посилатиметься на нові функції та "інноваційний" дизайн, хоча поки не ясно, що саме вони покажуть такого нового.
Чому піднімають ціну?
Постачання з Китаю під загрозою через тарифну війну, а Apple потрібно якось зберегти прибуток. Виробництво частково переносять до Індії, але потужностей не вистачає, особливо дорогих моделей Pro. Перенесення до США теж обговорюють, але це історія на роки, не на один реліз.
А поточні витрати вже зростають: наприклад, лише у першому кварталі 2025 року через торгові обмеження Apple витратила додатково $900 мільйонів.
Apple як би каже, що це не через політику, просто iPhone став ще крутішим. Хоча всередині компанії розуміють: якщо не підняти ціну, то втратять гроші. Тому вибирають найменше із лих – підняти цінник, але гарно це обґрунтувати.
Зараз iPhone 16 у США коштує від $799, а Pro Max – від $1199. Скільки попросять за нові – дізнаємось восени.
Нагадаємо, нова епоха у світі відеоігор? Epic Games розкрила деталі нової версії двигуна Unreal Engine
Раніше ми писали про те, що в ваш телефон не підслуховує розмови: все ще гірше - він знає, про що ви подумаєте
Крім того, Знай.ua повідомляв, що Apple готує революцію? Що відомо про доладний iPhone 18 Ultra