Влітку смартфони починають нагріватися навіть при звичайному використанні. Це може знижувати продуктивність пристрою, а в деяких випадках призводити до серйозних пошкоджень - аж до загоряння, пише OBOZ.UA.

Дівчина зі смартфоном
Дівчина зі смартфоном
Фото из открытых источников

Не залишайте смартфон під прямим сонцем

Коли телефон лежить на підвіконні, в салоні авто або на пляжі під відкритим сонцем, температура його корпусу може швидко досягти критичного рівня. Іноді достатньо кількох хвилин, щоб пристрій вийшов з ладу.

Щоб цього уникнути - тримайте телефон у затінку або накривайте тканиною. На вулиці краще покласти гаджет у сумку або рюкзак.

Популярні новини зараз
Перерахунок пенсії: хто має бігти до ПФУ, щоб збільшити виплати Кінець війни в Україні до 31 грудня 2025 року: найпотужніший прогноз, який змінює все Позбавлять відстрочки від мобілізації: Кабмін змінив умови для бронювання Пенсійний фонд виплачуватиме 2100 грн щомісяця: хто отримає допомогу
Показати ще

Зменште навантаження - знизьте яскравість і вимкніть зайве

Висока яскравість дисплея, активний GPS, Bluetooth, потокове відео чи ігри сильно навантажують процесор - це спричиняє перегрів. Чим більше функцій працює одночасно, тим вище температура смартфона.

Краще вручну зменшити яскравість екрана, закрити непотрібні додатки та увімкнути режим енергоощадження. Якщо зв’язок не потрібен - активуйте авіарежим.

Не користуйтеся телефоном під час зарядки

Під час заряджання смартфон і без того нагрівається, особливо в спеку. А якщо паралельно дивитися відео або грати в ігри - температура акумулятора може перевищити норму. Заряджайте пристрій у прохолодному місці та не використовуйте його одночасно.

Заряджання смартфона. Фото: скрін youtube
Заряджання смартфона. Фото: скрін youtube

Охолоджуйте смартфон правильно

Не варто класти телефон до холодильника або під струмінь холодного повітря від кондиціонера - через різкий перепад температур може з’явитися конденсат, який пошкодить електроніку.

Достатньо покласти пристрій у тінь або біля вентилятора. Якщо корпус дуже гарячий - зніміть чохол і дайте гаджету "відпочити".

Звертайте увагу на сигнал і чохол

Коли сигнал мобільної мережі слабкий - смартфон працює в посиленому режимі, намагаючись утримати з’єднання. Це також сприяє нагріванню. До того ж щільні чохли із силікону чи пластику можуть заважати тепловідведенню.

Якщо є можливість - підключайтеся до Wi-Fi. У зонах зі слабким сигналом увімкніть авіарежим. А в спеку, особливо під час зарядки, краще тимчасово знімати чохол.