Автономність смартфона – важливий параметр для більшості користувачів. Попри те, що моделі iPhone Pro та Pro Max відомі своєю потужною батареєю, кожен власник iPhone може збільшити час роботи пристрою, просто змінивши одну звичку. Про це пише Рrostomob.

iPhone 17 Pro Max
iPhone 17 Pro Max
Фото из открытых источников

Щоб зменшити витрату заряду акумулятора, достатньо класти телефон екраном донизу, дістаючи його з кишені або сумки. У такому положенні дисплей не буде вмикатись щоразу під час отримання сповіщень. Це можливо завдяки вбудованим датчикам світла та наближення – вони автоматично блокують увімкнення екрана, так само як під час телефонної розмови, щоб уникнути випадкових натискань.

"Пристрій при цьому продовжить вібрувати або подавати звуковий сигнал під час надходження повідомлень – ви не пропустите важливої інформації. Але вимкнений екран споживатиме менше енергії, подовжуючи термін служби батареї", – йдеться у повідомленні.

Цей метод особливо корисний тим, хто регулярно отримує велику кількість сповіщень – наприклад, у месенджерах та групових чатах. Згідно з дослідженням Common Sense Media за 2023 рік, близько 50% підлітків віком від 11 до 17 років отримують понад 230 повідомлень на день, а деякі – до 5000. Кожне увімкнення екрана при цьому знижує рівень заряду.

Популярні новини зараз
Українки отримають підвищені пенсії незалежно від стажу Заброньованим почали розсилати повістки: кого чекає "автоматична" мобілізація Соціальна допомога для 60-річних: хто зможе отримати в серпні Пенсіонерам виплатять щомісячну компенсацію: у кого збільшаться виплати
Показати ще

"На відміну від деяких Android-смартфонів, в iPhone немає вбудованої функції, яка б вимикала автоматичне вмикання екрана під час сповіщень. Тому найпростіший спосіб скоротити витрату батареї – перевертати пристрій екраном донизу або обмежити кількість push-повідомлень", – зазначають фахівці.

iPhone 2G, скріншот: YouTube
iPhone 2G, скріншот: YouTube

Цей простий спосіб буде корисний усім, хто хоче продовжити автономну роботу свого iPhone без зайвих налаштувань і мороки.