Вчені з MIT навчили штучний інтелект складати рецепти піци. Автори розробки навіть приготували піцу за рецептом нейромережі. Перш ніж видавати власні рецепти, алгоритм опрацював сотні вже існуючих. Щоб не повторювати вже існуючі і розуміти поєднання інгредієнтів нейромережа навчали на прикладах та інших алгоритмах.

Нейромережа створила кілька рецептів: піца з чорницею, шпинатом і сиром фета, з беконом, авокадо і персиком, з квасолею, солодким картоплею і сиром брі, а також з креветками, італійськими ковбасками і варенням. Звучить це як мінімум дивно, але спробувати хочеться. Бути може, нейромережа вже знає те, чого не знаємо ми? Останній варіант студенти університету приготували разом із запрошеним шеф-кухарем, який доповнив блюдо дрібкою руколи. Повідомляється, що рецепт виявився цілком вдалим, а піца - їстівною.

“Штучний інтелект тут, щоб допомогти нам у всьому — від приготування піци до створення одягу. Він не замінить нас”, — розповідає Пінар Янардаг, одна з розробників нейромережі. Однак, спростити життя людству все ж здатний, адже він навчається на тому, що створило саме людство.

Популярні новини зараз
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Показати ще

Вона запустила в університеті челлендж “Як згенерувати (майже) все, що завгодно”, який повинен довести, що люди і ШІ можуть мирно співпрацювати. Щотижня студенти разом з алгоритмом будуть створювати щось нове, наприклад парфум або картину.

Нагадаємо, що допитливі користувачі Reddit виявили, що 10 вересня ZeniMax — материнська компанія Bethesda — зареєструвала торгову марку Redfall для якоїсь гри. Користувачі вже приписують цю марку до виходу нової частини самої очікуваної гри The Elder Scrolls VI.

Як повідомляв Знай.uа, компанії Nissan, Renault і Mitsubishi, які співпрацюють у рамках партнерської угоди, через три роки в своїх автомобілях почнуть використовувати операційну систему Android від Google.

Знай.uа писав, що найпопулярнішим в світі браузером на комп'ютерній комп'ютерах, смартфонах і планшетах є Google Chrome, який тримає лідерство впродовж 5 років.