Організація IFPI (International Federation of the Phonographic Industry) опублікувала звіт з музичного контенту, згідно з яким 38% користувачів прослуховують "піратську" музику. У мережі існує безліч способів отримати доступ до піратського контенту, і більшість користувачів не втрачають цієї можливості, так як платити за контент більшість користувачів просто не звикли.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Найчастіше порушення відбуваються в галузі "захоплення" потокової музики – 35% випадків, адже програмне забезпечення для захоплення аудіо з сайтів на зразок YouTube зараз легкодоступною.
23% слухачів використовують торрент-трекер, на зразок BitTorrent, а 17% користуються звичайними пошуковими системами для знаходження "піратського" контенту.
І хоча існує безліч платних сервісів, які надають користувачам доступ до величезних бібліотек контенту, більшість користувачів не готові платити близько 50 гривень на місяць, і намагаються всіляко отримати музику безкоштовно. Однак, така музика часто неякісна, а кількість реміксів постійно зростає, так що знайти потрібну пісню з кожним днем все складніше.
Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Brikk славиться своїми люксовими аксесуарами, і на цей раз представив Lux DualShock 4 — контролер для PS4 в золоті і з інкрустованою діамантами. Ціна дуже кусається, так як за джойстик доведеться заплатити близько 10 тис. доларів.