Гаджет Xiaomi Mi 9, який покажуть у першій половині 2019 року, стане першим телефоном з чіпсетом Snapdragon 8150. Це топовий чіпсет, якого ще немає ні в одному девайсі в світі. Компанія виробник буквально днями показала її в дії.

Очікується, що перші місяці Mi 9 буде продаватися тільки в Китаї, так що навіть замовити його не вийде.

7-нанометровий процесор Snapdragon 8150 (раніше відомий як Snapdragon 855) поки не представлений Qualcomm офіційно. Однак саме цей чіп ляже в основу більшості флагманських смартфонів 2019 року. Приблизно на 40% новий чіпсет краще свого попередника. З такими показниками китайські виробники зможуть обійти навіть Apple, який впроваджує в гаджети власні чіпи.

Флагманський смартфон Mi 9 буде оснащений потрійними задніми камерами з 48-мегапіксельний Sony IMX586 в якості основного датчика. Такими показниками не може похвалитися навіть iPhone XS Max.

Популярні новини зараз
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Показати ще

Нагадаємо, що впро час розбирання нового iPad Pro 2018 від Apple експерти виявили величезну кількість магнітів. Як вдалося з'ясувати, девайсі їх близько 90 штук, і вони не просто так розташовані під дисплеєм. За допомогою них можна робити купу нових функцій, які раніше були недоступні у його попередників.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що відомий китайський флагман Huawei Mate 20 Pro, який обійдеться покупцеві в 30 тисяч гривень перевірили на ремонтопридатність. Варто відзначити модульні компоненти, які можна замінити в будь-якому сервісному центрі, а також батарея, яка з легкістю знімається навіть у кустарних умовах. Однак, експерти поставили йому оцінку 4 з 10 за дисплея з клеєм, і величезної кількості шлейфів.

Знай.uа писав, що у мережі з'явився фейковий сайт з нібито инсталятором поплуярнейшего браузера Google Chrome.