В Чилі хлопчик сказав Siri з допомогою iPhone “Я збираюся розстріляти школи”. До цих пір неясно, наскільки серйозно хлопчик мав ці слова на увазі. Однак, голосовий помічник від Apple теж здивував: Siri видала йому список найближчих шкіл. У будь-якому випадку, нічого не сталося, адже місцева поліція встигла затримати хлопчика. Був це баг системи, або Siri просто не розчув питання власника смартфона - невідомо.

Apple поки ніяк не прокоментувала дану ситуацію. До того ж, досі невідомо, як повинен вести себе голосовий помічник у даній ситуації. Швидше за все, смартфон повинен викликати поліцію, почувши від власника таку фразу. Але як це буде регулюватися насправді, якщо взагалі буде - невідомо.

Популярні новини зараз

"Я припинила виходити з дому": онкохвора Заворотнюк розповіла про серйозні проблеми з психікою

Яке свято 21 жовтня: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Росія висунула жорстку вимогу по Донбасу: в Раді забили тривогу, необхідна допомога

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Нагадаємо, що компанія OnePlus жорстко познущалася над Apple в новому рекламному фото. Судячи з усього, практично кожен виробник Android-смартфонів повинен висміяти всі недоліки iPhone від Apple.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що ере планшетів прийшов кінець. Судячи з усього, гнучкі смартфони витісняють планшети з ринку електроніки. І це не дивно, адже кому подобається носити величезний планшет, який навіть не влізе в сумку. Куди зручніше носити гаджет, який вміє складатися в компактний смартфон, але при цьому мати розмірами повноцінного планшета при необхідності.

Знай.uа писав, що компанія Microsoft назвала дату смерті браузера Internet Explorer 10. Судячи з усього, це версією невдалого флагмана користуються одиниці, так що підтримувати його просто немає сенсу. Швидше за все, браузер буде отримувати підтримку від виробника вже на початку 2020 року.