Одним з останніх рішень Петра Порошенка на посаді президента України стало підписання указу про введення 5G в Україні. Документ стверджує чіткі графіки впровадження 5G до 2020 року. Судячи з усього, на території України підтримка нової мережі виявиться швидше, ніж очікували мільйонів користувачів мережі.

Якщо ця мета реалізується, Україна зможе подолати технологічне відставання від провідних країн світу. Це чудові новини, так як в деяких країнах вже відбувається впровадження 5G, і користувачі вже мають до неї доступ.

"Якщо вдасться, Україна наздожене технологічні країни світу, які також планують початок повноцінного комерційного використання 5G на цей рік. Мова йде про США, Південній Кореї, Китаї, Швейцарії", – відзначають аналітики.

Нагадаємо, що 5G збільшить швидкість передачі даних по мережі, і тепер не потрібно буде чекати завантаження файлів, або підвантаження музики або відео. Нова мережа буде в кілька разів швидше 4G, яка стала дуже популярною на території України.

Нагадаємо, що Китай оголосив бойкот компанії Apple. Повідомляється, що влада США змусили Google відмовитися від співпраці з китайським виробником смартфон Huawei. Компанії доведеться встановлювати на свої нові смартфони власну ОС, так як Android виявився недоступним. Тепер же китайський корпорації відмовляються від iPhone, і закликають купувати техніку від Huawei. Для Apple це означає втрату багатомільйонної прибутку.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Microsoft засмутила користувачів. Повідомляється, що оновлення, які усувають різні уразливості на ПК сильно гальмують застарілі гаджети. Приміром, Windows 10 на застарілих комп'ютерах буде працювати на 40 відсотків повільніше. Власникам старих комп'ютерів радимо оновити свій гаджет.

Знай.uа писав, що компанія Mozilla випустила новий браузер, який прийшов на заміну Firefox. Сам по собі браузер працює помітно швидше, а також має широкий функціонал, щоб стати головним конкурентом Google Chrome.