Незважаючи на те, що багато хто зараз користуються тарифами з безлімітним Інтернетом, залишаються і ті, кому не потрібно багато трафіку.

Однак, деякі програми занадто багато вживають трафіку, і відстежити без смартфона не вийде.

Щоб дізнатися, яка програма використовує ваш інтернет, досить зайти в розділ “Стільниковий зв'язок” налаштувань iPhone або iPad. Тут розміщені всі ваші додатки, а також дані про споживання ними мобільного Інтернету (власне, багато хто про це знають). Але окремої уваги заслуговує розділ “Системні служби”. У ньому можна дізнатися, скільки трафіку споживає, наприклад, Siri, Push-повідомлення або режим модему. Це допоможе контролювати кількість використаного трафіку. Така штука є і в Android, що теж порадує користувачів ОС від Google.

Нагадаємо, що компанія Microsoft випустила свій браузер, Edge для ноутбуків від Apple. Зазначимо, що цей браузер, за заявами розробників, гарантує надійну швидкість завантаження сторінок, а також широкий функціонал. Однак, на практиці, Edge програє таким конкурентам як Google Chrome, Opera і Mozilla Firefox за всіма параметрами. Для чого він потрібен насправді - загадка. Втім, на кожен товар знайдеться свій покупець.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Mozilla прискорила роботу браузера Firefox. За заявами розробників, браузер почав на 40% швидше працювати, якщо порівнювати з попередніми версіями. Проте, в цьому є певний сенс - компанія хоче скласти серйозного конкурента браузеру Chrome від Google. Подивимося, хто крутіший.

Знай.uа писав, щомартфон Vivo NEX 2 незабаром з'явиться на прилавках. Повідомляється, що компанія спробувала зробити смартфон без рамок, при цьому без використання об'ємного дисплея, як у Galaxy S8.