Японські дослідники проаналізували малюнки в пустелі Наска та ідентифікували на них птахів за допомогою добре помітних ознак, включаючи форми і розміри голів, дзьоби, ший, крил і хвостів. Більше того, вони зарахували фігури до птахів, поширених в даний час в різних частинах Перу.

Інші малюнки, на яких, як вважалося раніше, зображені кондори і фламінго, не володіють істотними характеристиками для підтвердження первісної ідентифікації. Крім того, вони слабо відповідають сучасним перуанським птахам. Цікаво, що ідентифіковані птахи мешкають в інших частинах країни, де немає геогліфи: дроздов-пустельників можна зустріти в лісах на східних схилах Анд і на півночі біля Еквадору, а пелікани живуть уздовж узбережжя.

Дослідники вважають, що древніх перуанців залучали екзотичні птахи, яких не було в тих місцях, де жили творці фігур. Передбачається, що птахи могли мешкати в Перу в минулому.

Нагадаємо, каменеїдки стали реальністю: новий вид істот шокував науковий світ.

Популярні новини зараз
Податкова остаточно залізе в гаманці українців: банки почнуть здавати інформацію про рахунки Менше пільг і більше вимог: соціальну допомогу платитимуть за новими критеріями Україна провалила мобілізація 18-річних: в ОП звинуватили батьків Заробив більше ніж треба - плати штраф: українцям встановили нові правила
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Каменських перетворилася на легендарну Мону Лізу.

Також портал "Знай.uа" писав, що вчені з'ясували чому численні картини да Вінчі залишилися незавершеними.