Компанію Mozilla назвали “інтернет-лиходієм” за те, що вона впровадила в свій браузер технологію DNS-over-HTTPS. Такий титул Mozilla дала британська асоціація інтернет-провайдерів (ISPA), склала список “лиходіїв” і “героїв” року. Перелік доступний на сайті організації. Схоже, браузер отримав кілька суперечливих функцій, які сподобалися далеко не всім користувачам. Самі функції можуть більше нашкодити, ніж бути корисним.

На думку представників асоціації, Mozilla підриває стандарти безпеки в мережі у Великобританії, даючи користувачам можливість обходити батьківський контроль і вимоги фільтрації контенту з боку влади. Це означає, що чергова технологія дозволяє обходити обмеження в мережі з боку влади.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз

У Львові помер онкохворий, якого "викинули" з лікарні, медики вразили байдужістю: "Хтось виживає, хтось помирає"

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Крім Mozilla, в номінацію “лиходіїв” увійшов Дональд Трамп за те, що захищав інтереси національної безпеки на шкоду інтересам телекомунікаційної індустрії. Подивимося, хто ще увійде в цей не самий приємний список.

Нагадаємо, що докомпанія Google створила новий месенджер, який отримав унікальну функцію. Повідомляється, що новий додаток зможе працювати без підключення до інтернету. Таких функцій немає навіть у Viber і WhatsApp, які користуються популярністю протягом багатьох років.

Як повідомляв Знай.uа глава компанії Huawei назвав головна перевага OS Hongmeng над Android і iOS для смартфонів. В першу чергу, варто відзначити, що нова операційка працює помітно швидше, що позначиться на популярності. До того ж, нова ОС здатна працювати як на планшетах, так і на комп'ютерах і смартфонах. Інші системи не здатні працювати на абсолютно різних пристроях із-за застарілої начинки.

Також Знай.uа писав, що головний міф про Windows нарешті підтвердили. Повідомляється, що при управлінні курсором при завантаженню різних додатків система обробляє інформацію швидше, ніж у випадку, коли курсор залишається на одному місці. Втім, даний баг працював тільки на Windows XP, яка вже не користується популярністю.