Фахівець в області кібербезпеки Лаксман Мутийя виявив в соціальній мережі  Instagram уразливість, яка дозволяє отримати доступ до будь-якого акаунта всього за десять хвилин. Про це він детально розповів у власному блозі. Схоже, будь-який аккаунт під загрозою, і це ніяк не можна виправити.

Мова йде про недосконалість системи відновлення пароля, яка відправляє на смартфон або електронну пошту користувача повідомлення з цифровим кодом з метою отримати підтвердження, що пароль змінює саме він. Є дуже велика вірогідність, що компанія не виправить цю помилку найближчим часом.

Популярні новини зараз

Відомий співак Девід Олні помер просто на сцені: "Не упустив гітару, був ніжний, як завжди"

"Грошей у фонд більше не надійде": що загрожує пенсіонерам уже в березні

Загинув на руках відвідувачів кафе: ветерану АТО всадили ніж у шию, деталі

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

На думку експерта, відправивши мільйон кодів, можна зрештою знайти вірну комбінацію. Єдиною перешкодою є обмеження соцмережі на кількість можливих запитів. Звичайно ж, це обмеження можна обійти, причому без використання яких-небудь пасток.

Мутийя зміг обійти обмеження, використовуючи тисячі IP-адрес для відправки кодів. Він також встановив, що для злому будь-якого Instagram-аккаунта знадобиться п'ять тисяч IP-адрес, з яких повинна здійснитися відправка мільйона запитів.

До речі, подібні схеми вже використовуються зловмисниками, які обіцяють зламати будь-який аккаунт всього за 150 доларів.

Нагадаємо, що популярний додаток Google Messages, яка має прийти на заміну Viber і WhatsApp раптово зганьбилося на весь світ. Справа в тому, що компанія так і не змогла довести додаток до розуму, у зв'язку з чим воно не запускалося навіть під час бета-тесту. Схоже, компанії доведеться переглянути свою стратегію створення додатків. Відзначимо, що новий месенджер дозволяє користувачам спілкуватися без використання мережі інтернет.

Як повідомляв Знай.uа флагманський OnePlus 7 Pro очолив рейтинг найбільш потужних смартфонів червня 2019 року. Це означає, що компанії вдалося домогтися відмінної оптимізації системи, у зв'язку з чим робота смартфона за всіма показниками просто відмінна. Правда, ціна за смартфон теж кусається, але у гаджета є всі шанси стати смартфоном цього року, якщо iPhone 2019 не шокує публіку нереальними функціями.

Також Знай.uа писав, що Sony PlayStation 5 шокувала користувачів своєю ціною. Якщо раніше аналітики вважали, що за новий гаджет доведеться віддати близько 500 доларів, то тепер доведеться заплатити в три рази більше.