протягом останніх 10 років компанія Google дотримувалася забавною традиції - нових версій операційної системи Android вона привласнювала не тільки “нудні” порядкові номери, але і додаткові кодові імена на честь солодощів, перебираючи по черзі букви англійського алфавіту. Однак, у компанії вирішили змінити уявлення про зеленому роботі, і тепер компанія буде називати версії нової ОС нудними цифрами. Android 10 буде саме так називатися, без будь-яких пирогів та інших десертів.

Одночасно з “спрощенням” схеми позначень версій Google оновила логотип Android. За словами Оди Гандон (Aude Gandon), директора з просування бренду Android на глобальному ринку, новий логотип має “більш сучасну” торговельну марку. Важливо відзначити, що це завжди буде маленький зелений робот, але тільки вже без солодкого присмаку.

Популярні новини зараз

ПриватБанк прибрав улюблену функцію українців: масові скарги розривають Мінфін

Яке свято 19 вересня: що потрібно обов'язково зробити в цей день

У Зеленського приголомшили розмірами нових зарплат і пенсій: "До кінця року повинні..."

Померла зірка серіалу "Моя прекрасна няня"

Показати ще

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Перехід на нову схему іменування 10-ї версії Android має сенс. Як-ніяк це знакова (ювілейне) оновлення. У той же час для Google це досить вдалий збіг обставин, враховуючи наскільки складно компанії було обрати назву для Android 10, так як солодощів на літеру Q не так вже й просто придумати.

Нагадаємо, що експерти розповіли, чим обіцяє купівля китайського iPhone за 100 доларів. Звичайно, такі смартфони все ще користуються величезною популярністю. І хоча зовні вони практично нічим не відрізняються, всередині працює телефон з досконалою іншої ОС. До того, для таких смартфонів абсолютно немає гарантій, а виробник може спокійно завантажити шкідливий код прямо з заводу, і користувач про це навіть не дізнається.

Як повідомляв Знай.uа компанія Meizu готує унікальний смартфон 16s Pro, який знищить своїх конкурентів. Судячи з витоками, гаджет отримає топовий процесор, а також потужну камеру. Повідомляється, що чекати виходу смартфона залишилося зовсім небагато. Гаджет покажуть вже 28 серпня цього року.

Також Знай.uа писав, що інсайдер назвав дату виходу легендарної Sony PlayStation 5.