Позашляховик Land Rover Defender представили офіційно. Автомобіль отримав платформу D7x, яка являє собою доопрацьовану (95% нових деталей) платформу від моделі Ladn Rover Discovery. Відзначимо, що замість рамі тепер кузов і алюмінію.

Defender зберіг два варіанти кузова - тридверний і п'ятидверний у виконання. Також автомобіль оснастили передовою системою безпеки.

Дизайн автомобіля виконаний в стилістиці представленого в 2011 році концепт-кара Land Rover DC100 і одночасно відсилає до вигляду оригінального Land Rover Defender. Тепер автомобіль отримав цифрову панель для навігації і мультимедійних.

Особливістю інтер'єру є тримісний передній ряд сидінь, а також можливість замовити для Defender 110 третій ряд крісел. Звичайно ж, автомобіль має декілька разлічніх пакетів модифікації, щоб покупець вібрал автомобіль під себе.

Про ціни поки говорити рано, як і про дату виходу.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.