минулого тижня корпорація Microsoft представила відразу декілька пристроїв, які з'являться у продажу в наступному році. Зокрема, це Surface Duo і Surface Neo. Крім того, Сатья Наделла, генеральний директор Microsoft, зробив цікаву заяву. Він повідомив, що Windows вже не є пріоритетом для корпорації. Схоже, компанія тепер не дуже зацікавлена у підтримці популярної ОС, яка є самою популярною у світі, і встановлена на більшості комп'ютерів і ноутбуків у світі.

Тепер компанія хоче зосередитися на розробку сервісів і додатків, який буде приносити набагато більше прибутку.

Основна робота полягає у розвитку платформи Graph, це щось на зразок центру управління сервісів компанії. Так, її частиною стали хмарний сервіс Microsoft і онлайн-пакет офісних додатків Office 365.

Популярні новини зараз

Весняний призов розпочався: у Києві повістку в армію отримав 12-річний школяр

Погода на 23 січня: на українців чекає останній холодний день

Монстра з тисячолітньою історією виявили в Антарктиді, як виглядав небачений звір

Boeing 737 авіакомпанії Ryanair спалахнув, як факел в повітрі: перші кадри з літака

Показати ще

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.