Зарубіжні ЗМІ повідомляють, що сапери Массачусетській державної поліції орендували робота Boston Dynamics Spot в період з серпня по листопад. Хоча документ не уточнив роль, яку буде виконувати бот, представник сказав, що він використовувався як “мобільний пристрій дистанційного спостереження” для спостереження за підозрілими пристроями і небезпечними місцями.

Поліція заявила, що робот використовувався у двох реальних інциденти на додаток до навчання. Незрозуміло, наскільки автономним був Spot, але поліція заявила, що вони не налаштовували програмне забезпечення собаки-робота і не використовували його в якості зброї. Керівник компанії Марк Райберт у квітні продемонстрував, що поліція штату Массачусетс використовує Spot на TechCrunch Sessions.

Spot
Spot

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва пікантного оголилася, не посоромившись Позитива: "Буду сумувати"

Новий прикид Порошенка уїдливо висміяли в мережі: "В медсестру пограти хоче"

Астролог попередила українців про великі неприємності в 2020, настають темні часи: "Буде криза"

Раміна вперше зізналася, чому втекла від Козловського перед весіллям: "Це бісить!"

Показати ще

Поліція, ймовірно, не могла б озброїти бота, якби захотіла. У заяві для Gizmodo Boston Dynamics пояснила, що її ліцензія забороняє використання Spot для будь-яких завдань, які можуть “нашкодити або залякати людей”. 

Нагадаємо, що Facebook тестує унікальний “темний режим” для Android.

Як повідомляв Знай.uа компанія Steam масово видаляє гри з бібліотеки.

Також Знай.uа писав, що Lamborghini представила концепт нереального гіперкара, який так і не надійде в серійне виробництво.