Більше десятка нових фотографій, зроблених за тисячі футів над марсіанської поверхнею, показують, наскільки моторошно Марс схожий на Землю.

Марс, NASA

Фотографії були зроблені на борту Марс-розвідувального орбітального апарату, який з 2006 року передає фотографії поверхні четвертої планети назад на Землю. На Chron.com були розміщені фотографії з орбітального корабля в 2018 році, і тепер він повернувся з новим набором фотографій, зроблених в листопаді.

Марс, NASA

Популярні новини зараз

Новий Трудовий кодекс набув чинності: "чорних" працівників позбавлять субсидії, а вихідних стане менше

У Харкові небувалий ажіотаж на біометричні паспорти: куди "намилилися" тисячі українців

Пророцтво для України на Рік Білого Щура: що чекає земляків у 2020

Такої весни не чекали навіть синоптики: як зміниться погода у березні

Показати ще

Спеціальна камера, розроблена Місячної і планетарної лабораторією Університету Арізони, звана Науковим експериментом по візуалізації високого дозволу (для стислості HiRISE), є “незамінним інструментом”, використовуваним іншими вченими для визначення місць посадки та отримання додаткової інформації про планеті.

Нагадаємо, що Twitter заборонив публікацію гифок. Тепер користувачі залишилися без анімованих картинок, але в компанії представлять аналогічну функцію.

Як повідомляв Знай.uа у популярному додатку Google Photo з'явиться корисна функція. Тепер користувачі зможуть наближати і віддаляти відео при необхідності.

Також Знай.uа писав, що компанія Samsung розробляє бездротовий акумулятор, який зможе заряджати смартфони з підтримкою бездротової зарядки.