Український стартап RefaceAI працює над мобільним додатком Doublicat. За допомогою цього додатка користувач отримає можливість перенести своє обличчя на діфку, замінивши обличчя героя з серіалу або фільму. Звучить досить цікаво. Правда, якщо врахувати, що всі маніпуляції виконує штучний інтелект, йому ще належить багато чому навчитися.

Компанію заснували Роман Могильний, Олесь Петрова і Ярослав Бойко в 2011 році, тоді вона називалася Neocortext. Спочатку команда займалася машинним навчанням, від роботи з семантикою тексту до візуального контенту. Тепер компанія зосередилася на своїй AI-технології заміни осіб, яка з кожним роком помітно удосконалювалася.

Тепер кожен бажаючий може перенести своє обличчя в діфку.

Популярні новини зараз

Призов до ЗСУ з 18 років: українці "відправили" до армії колег Зеленського, фотожаба

Україна зважилася на рішучий крок по Криму і Донбасу, деталі

Мільйони українців ризикують втратити пенсії, кому час шукати підробіток на старість

Пророцтво для України на Рік Білого Щура: що чекає земляків у 2020

Показати ще

Нагадаємо, що інсайдер назвав ключові особливості iPhone SE 2. Зазначимо, що смартфон отримає достатньо великий екран, а розміри самого смартфона можна порівняти з iPhone 8, який сподобався публіці.

Як повідомляв Знай.uа, компанію Apple змусять відмовитися від використання Lightning у своїх смартфонах і планшетах. Компанії доведеться користуватися USB Type-C.

Також Знай.uа повідомляв, що інсайдер раскріл характеристики майбутніх Samsung Galaxy S20, які отримають величезну кількість оперативної пам'яті.