В популярних додатках для Android виявлено віруси. Компанія Bitdefender виявила віруси, які маскуються під відеоігри і додатки. Такі програми показують рекламу, де тільки можна, а ще порушують нормальні цикли роботи, в зв’язку з чим відбувається надмірна витрата заряду батареї. Також інтернет-трафік витрачається значно швидше, тому що знову і знову завантажуються рекламні банери. 

Google Assistant, androidcentral
Google Assistant, androidcentral

Словом, власникам смартфонів заважають їх використовувати. Експерти вже сповістили Google про знахідку і вона, в свою чергу, видалила всі популярні додатки з магазину Google Play, однак вони залишаються встановленими на сотні тисяч смартфонів і планшетів. Відзначається, що сумарно всі ці програми скачали більш ніж 550 тисяч разів, що робить їх дуже навіть поширеними. 

Samsung Galaxy Fold 2, AndroidPit
Samsung Galaxy Fold 2, AndroidPit

Популярні новини зараз

Радикал-пенсіонер Ляшко показав свого "хлопчика" - "Схожий на..."

Кращі рецепти млинців на Масляну

Ані Лорак показала шикарні груди назло Мурату, фігура 18-річної

В магазині АТБ у покупця "зникла" величезна сума, хіба червоний цінник вартий цього - жорстке відео

Показати ще

Шкідливе ПО було виявлено в таких програмах, як Clock LED від Maint, Mobnet.io: Big Fish Frenzy від Mob Net, Today Weather Radar від Amanote, Explorer File Manager від amazi, Transfer Data Smart від Amanote, 4K wallpapers, HD Backgrounds від amazi , QR & Barcode Scan Reader від amazi, Period Tracker – Cycle Ovulation Women’s від Ames Co. Ltd., QR Code – Scan & Read a Barcode of Mob Net, Screen Stream Mirroring від Amanote, Redads Barcode Scanner, VMOWO City:

Крім того, віруси містяться в таких поширених і популярних додатках, як File Manager Pro – Ames Co. Ltd. Ltd. SD Card / Explorer Manager, Backgrounds 4K HD від wixi, 4K Wallpaper (Background 4K Full HD) від Ames Co.Ltd і Car Racing 2019 від Racing 3D Game. Для того, щоб позбутися від вірусу, потрібно терміново видалити всі ці програми та ігри з телефону, після чого очистити кеш від зайвих файлів і виконати перезавантаження. На радість користувачів, позбутися від цього нав’язливого віруса можна так легко і просто. На жаль, але надалі немає ніяких гарантій того, що додатки з магазину GPlay не опиняться знову заражені якимось вірусом, тому при завантаженні чого-небудь на Android потрібно уважно вивчати ту програму, яку планується встановити на телефон.

Нагадаємо, що компанія Huawei займеться розробкою безпілотного авто.

Як повідомляв Знай.uа, Huawei похвалилася рекордними продажами смартфонів: крутіша за Apple і Xiaomi.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft сильно оновила браузер, Edge, так що тепер новинка буде працювати набагато швидше.