За словами Nikkei, різні країни почали орієнтуватися на комунікаційні технології наступного покоління після 5G. Японія планує офіційне громадянське співпрацю для розробки комплексної стратегії для “після 5G” (технологія 6G). Японія планує досягти швидкості передачі даних, яка в 10 разів перевищить 5G до 2030 року. Китай, Південна Корея і Фінляндія також почали дослідження, розробки та інвестиції.

Смартфони Xiaomi
Смартфони Xiaomi

Міністерство внутрішніх справ і зв'язку Японії створить у січні дослідницьке товариство. Представники NTT Docomo і Toshiba підведуть підсумки комплексних стратегій, таких як цілі продуктивності 6G. Японія буде сприяти розвитку технології 6G з використанням державного бюджету.

Смартфон Nokia
Смартфон Nokia

Популярні новини зараз

Відомого бізнесмена Вульфа застрелили в Києві, деталі злочину

Головне за день вівторка, 25 лютого: в Україну завезли коронавірус і прогнозують "біблійний" потоп, а наркоторговець дає поради Гончаруку

Заробітчанка привезла з Італії смертельний коронавірус, під загрозою вся Україна

У Нових Санжарах з'явилася перша хвора жінка, яку евакуювали з охопленого коронавірусом Китаю

Показати ще

Використовуючи технологію високошвидкісної зв'язку “post-5G” (6G), багато немислимі речі будуть можливі. Швидкість 6G повинна бути як мінімум в 10 разів швидше, ніж 5G. Це план японського Міністерства внутрішніх справ та зв'язку. Дослідження буде зосереджено на швидкостях мережі, які можуть миттєво передавати великі обсяги даних.

Нагадаємо, що компанія Oppo запатентувала унікальний дизайн смартфона. Такого зовнішнього вигляду девайса ви ще точно не бачили.

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple запатентувала ноутбук MacBook з сенсорним дисплеєм. Новинка може похвалитися наявністю дисплея, який може виконувати дії за допомогою жестів.

Також Знай.uа повідомляв, що оновлення ОС для AirPods Pro вивело з ладу навушники. Користувачі масово скаржаться на несправність роботи технології шумозаглушення.