Погана автономність роботи смартфонів, особливо на Android, є серйозним недоліком. Звичайно, збільшення об'єму акумулятора дозволяє продовжити життя смартфону, але деякі програми споживають занадто багато заряду, причому з незрозумілих причин. Ось топ-5 найбільш популярних додатків, які розряджають смартфони занадто швидко.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
1. Snapchat. Служба повідомлень буде постійно пробуджувати смартфон від сплячого режиму, тим самим постійно розряджаючи акумулятор. Snapchat також активно використовує служби визначення місцезнаходження, щоб повідомляти місцеперебування користувача у реальному часі. До того ж, використання відеокамери теж вплине на тривалість роботи гаджета.
2. Netflix є одним з найбільш разряжающих акумулятор додатків. Він буквально "висмоктує" батарею з вашого телефону. Повідомлення, запити місць розташування, перегляд фільмів - все це сприяє швидкій розрядці смартфона.
3. YouTube встановлено практично у всіх смартфонах. Він усім подобається. Більшість з нас витрачають багато часу на перегляд відео. Звичайно, є й інша сторона медалі.
4. Facebook. Саме велике додаток для соціальних мереж є чи не основним споживачем заряду батареї, причому дуже активно. До того ж, швидкість роботи системи бажає кращого.
5. Facebook Messenger. Viber, Telegram, WhatsApp – ні одне з цих програм для обміну повідомленнями не садить акумулятор так сильно, як Facebook Messenger. Правда, додаток працює не так швидко, як цього хотілося б користувачам.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадаємо, що компанія Samsung готова випустити ще один гнучкий смартфон в цьому році, але є один нюанс. Компанія впевнена, що публіка просто не готова складним смартфонів, які можуть згинатися 2 рази, замість одного.
Як повідомляв Знай.uа компанія Apple хоче випустити бюджетні бездротові навушники AirPods Lite. Правда, про них мало що відомо, але ось презентація може відбутися вже в цьому році.
Також Знай.uа повідомляв, що користувачі виявили головний недолік смартфона Samsung Galaxy S20. Повідомляється, що камена у 8К форматі споживає величезну кількість внутреннеей пам'яті смартфона.