Motorola недавно анонсувала смартфон Moto G8. Тепер він частина серії G8, яка включає в себе інші телефони, такі як Moto G8 Plus, Moto G8 Play і Moto G8 Power. За чутками, компанія працює над Moto G8 Power Lite.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяОчікується, що крім G8 Power Lite компанія, що належить Lenovo, буде працювати над двома іншими телефонами, такими як флагманський телефон Motorola Edge + One і Motorola Mid. В останніх повідомленнях з'явилося безліч деталей, в тому числі просочилися знімки Edge +. Недавній витік розкрила ключові характеристики телефону One Mid. Сьогодні той же телефон з'явився на Geekbench, і ми можемо оцінити його начинку і можливості в плані продуктивності.
Поява Motorola One Mid в Geekbench 4 показує, що він набрав 2534 і 6961 в одноядерних і багатоядерних тестах. На жаль, у списку Geekbench не було назви процесора, який підтримує One Mid.
Також повідомляється, що One Mid має восьмиъядерный процесор Qualcomm з базовою частотою 1,80 ГГц. SoC в поєднанні з 6 ГБ оперативної пам'яті. Смартфон з передвстановленою ОС Android 10.
Попередній звіт показав, що Motorola One End має 6,53-дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD 1080 x 2340 пікселів. Після телефону Motorola One Hyper, One Mid стане другим телефоном від компанії, оснащеним спливаючій фронтальною камерою. Це означає, що One Mid прибуде з дисплеєм без виїмки.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадаємо, що компанія Google впровадила в смартфони GooGle Pixel 4 функцію, яка вже давно працює в iPhone від Apple. Схоже, і у любителів Android з'явиться можливість самостійно оцінити функцію.
Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi поліпшила роботу камери Xiaomi Mi 10. Враховуючи, що на сьогоднішній день смартфон володіє кращою камерою в світі, компанія вирішила не стояти на місці, і поліпшила алгоритми обробки фото, щоб зробити їх ідеальними.
Також Знай.uа повідомляв, що в мережі показали найпотужніший комп'ютер у світі. Він здатний виконувати мільярди завдань в секунду, і допоможе вченим розробляти нові ліки, або ж стимулювати роботу космосу або космічних тел.