Вчені з Австралії, Бельгії, Німеччини та Росії розповіли, що під впливом тривалого перебування в космосі, тобто знаходження в невагомості протягом певного часу змінюється структура головного мозку.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧитайте Знай в Google News!
Дослідження було опубліковано на сайті Science Advances і в ньому йдеться про те, що змінюється розподіл білої і сірої речовини в мозку. За їх висновками, збільшуються також шлуночки головного мозку, в яких стає більше спинномозкової рідини.
Це дозволяє нервовій система пристосуватися і приділити увагу областям мозку, що відповідає на контроль рухів і відчуття положення частин тіла відносно один одного. Однак було сказано, що сім місяців на Землі після перебування в космосі є тим періодом, коли мозок космонавта здатний повернутися до нормального стану.
Російський космонавт Олег Кононенко здатний встановити світовий рекорд за сумарним перебуванням в космосі, який зараз становить 878 діб, його поставив Геннадій Падалки. Кононенко відправиться на Міжнародну космічну станцію восени 2022 року і повинен провести там імовірно півроку.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, гоночну Gordon Murray Automotive T. 50s показали не перших фото, люксовість з усіх щілин.
Як повідомляв "Знай.ua", легендарному Маріо-35 років: Nintendo перевипустить портативну консоль Game & Watch.
Знай.ua писав, протестуючі в Німеччині просять Маска відмовитися від споруди заводу Tesla, сусіди не раді гостям.