За вікнами українців уже встиг прогулятися мороз. У такий час важливо знати, як правильно стежити за нормальною роботою сучасного смартфона. Мороз може негативно впливати на гаджет, власне, як і сильна спека.

Щоб твій телефон працював нормально в холодну пору року, важливо дотримуватися кількох основних правил.

Про це розповів один із українських блогерів, який часто ділиться технологічними лайфхаками.

Смартфон. Фото: скрін youtube
Смартфон. Фото: скрін youtube

Час гроші

Ніколи не піддавайте смартфону впливу екстремально низьких температур протягом тривалого часу. Це означає, що не варто залишати його на вулиці на морозі або надовго залишати в неопалюваних автомобілях.

Популярні новини зараз
Доведеться жити без каналізації: комунальники анонсували березневий "сюрприз" Ось це сильний тиждень: чотири знаки Зодіаку, з якими лютий попрощається щастям і успіхом Журналісти показали як Порошенко підривав обороноздатність країни: «Заробляв на війні» 65-річним українцям пощастить двічі: як зміниться розмір пенсії
Показати ще

Екстремальний холод може призвести до швидкого розрядження акумулятора, а в деяких випадках навіть до вимкнення пристрою. Щоб запобігти цьому, завжди тримайте смартфон у теплому місці, наприклад, у кишені чи сумці, коли ви знаходитесь на вулиці взимку.

Різкі стрибки температури

Ще одна помилка, якої слід уникати - наражати смартфон на різкі перепади температури. Швидкі переходи між теплим середовищем та мінусовою температурою можуть призвести до утворення конденсату всередині пристрою.

Це може пошкодити внутрішні компоненти та потенційно вивести смартфон із ладу. Щоб запобігти цьому, дайте пристрою адаптуватися до нової температури, перш ніж використовувати його. Наприклад, якщо ви зайшли в приміщення з морозу, зачекайте кілька хвилин, перш ніж увімкнути смартфон.

Смартфон, скріншот: YouTube
Смартфон, скріншот: YouTube

Рукавички

Однією з найпоширеніших звичок, якої слід позбутися в холодну погоду, є використання смартфона в рукавичках. Хоча це може бути зручним - не знімати рукавичок і продовжувати користуватися пристроєм, насправді це може викликати проблеми.

Більшість смартфонів працюють за допомогою сенсорних екранів, які потребують прямого контакту зі шкірою. Рукавички діють як бар'єр і перешкоджають реєстрації дотиків, що призводить до неприємних відчуттів. Щоб забезпечити оптимальну функціональність смартфона, краще знімати рукавички під час користування ним.

вологість

Зрештою, не піддавайте смартфон впливу вологи. Сніг, дощ або навіть туман можуть проникнути всередину пристрою та пошкодити внутрішню схему. Якщо телефон намок, не намагайтеся відразу включити його. Натомість витріть вологу і покладіть смартфон у пакет із рисом або силікагелем, щоб увібрати вологу. Зачекайте, поки він повністю висохне, перш ніж увімкнути його знову.

Тримайте пристрій у теплі, уникайте різких перепадів температури, знімайте рукавички, коли користуєтеся сенсорним екраном, і не допускайте потрапляння вологи. Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете забезпечити оптимальний стан вашого смартфона навіть у найхолодніші зимові дні.

Нагадаємо, ризикуєте залишитися без телефону: як не можна рятувати пристрій, що впав у воду.

Раніше повідомлялося, Youtube дозволив жінкам показувати свої груди, але тільки за однієї умови.

Також, зі зв'язком навіть у блекають: українцям розповіли, що потрібно знати перед можливими відключеннями світла.