Stellar Blade випустив нове оновлення, яке спричинило хвилю обговорень серед гравців. Основною зміною стали виправлення вбрання для жіночих персонажів, до яких Shift Up додали цифрової наготи.

Це оновлення отримало змішані відгуки: одні гравці радіють новим костюмам, тоді як інші висловлюють невдоволення, вважаючи, що студія Shift Up не надала очікуваної свободи у створенні образів.

Нові скіни в Stellar Blade / фото: Х
Нові скіни в Stellar Blade / фото: Х

Після численних звернень гравців із проханням зняти обмеження та усунути цензуру, деякі з них оголосили свою перемогу, побачивши додаткові сексуальні костюми у новому патчі. Однак не всі поділяють цю радість.

В оновленні з'явилися нові вбрання: "Літній Червоний Капюшон" та "Літня Аліса". Ці костюми є варіацією оригінальних "Банні" і "Кібернетичних бондажних" костюмів, які раніше піддалися критиці за зменшення відвертості.

Популярні новини зараз
Банки посилять обмеження грошових переказів: навіть дрібні платежі доведеться пояснювати "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще

За словами директора Stellar Blade, зміни внесли для покращення естетики, але це не задовольнило всіх гравців.

Нові скіни в Stellar Blade / фото: скріншот Youtube
Нові скіни в Stellar Blade / фото: скріншот Youtube

Нові костюми можна купити за виткойни у ​​торговця інформацією Роксани. "Літній Червоний Капюшон" та "Літня Аліса" коштують по 10 виткойнів за кожен. Щоб отримати доступ до цього вбрання, потрібно оновити гру до версії 1.003.

Оновлення також додало функцію, що дозволяє залишатися на місці ворога після стрілянини по ньому з дронів-гармат Єви. Тим не менш, увага гравців зосереджена на нових костюмах, які продовжують викликати суперечки та розділяти ігрову спільноту.

Крім того, Знай.ua повідомляв, що з творці Stellar Blade вирішили "переплюнути" Genshin: про які масштабні плани йдеться