Компанія Samsung випустила чергове оновлення системи для смартфона Galaxy A50. Смартфон з'явився на прилавках порівняно недавно, а вже встиг стати популярним, і навіть отримав приємне оновлення, яке не тільки покращує швидкість роботи девайса. але і збільшує параметри деяких компонентів.

Прошивка вийшла з номером збірки A505FDDU1ASE2 і важить 154 МБ. У новій версії програмного забезпечення розробники компанії додали травневий патч безпеки. Крім цього, вони поліпшили роботу камери і Wi-Fi-мережі. Ще в оновленні попрацювали над якістю фотографій, автономністю і продуктивністю пристрою. Камера може робити знімки відмінної якості, що вплинуло на ставлення до смартфону в цілому. Нечасто компанія випускає такі вдалі оновлення, які не тільки не портята роботу смартфона, але і покращує його характеристики.

Популярні новини зараз

В мережу злили ексклюзивні кадри спілкування "Холостяка" Макса та Даши

Українські заробітчани вирвалися в Польщу, але там їх чекали неприємності

Чи можна їсти сирі печериці — вчені розставили всі крапки над капелюшком гриба

Ймовірна обраниця Холостяка вивалила брудну білизну Макса і не тільки його - "Приниження...зовсім не любов"

Показати ще

Нову версію вже почали отримувати користувачі смартфона, але поки тільки в Індії. Трохи пізніше OTA-оновлення буде доступно в інших країнах.

Нагадаємо, що Windows 7 і Windows XP опинилися в руках хакерів. Зловмисники могли отримати доступ до даних мільйонів користувачів. Проте, корпорація Microsoft швидко усунули цю проблему за допомогою оновлення. Настійно рекомендуємо оновити свою ОС до останньої версії.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Google назвала головні переваги нічного режиму в смартфонах на Android. За словами компанії, нічний режим дозволяє зменшити витрату заряду акумулятора, і в деяких випадках економія досягає 60 відсотків. Крім цього, темний режим знижує навантаження на очі користувача.

Знай.uа писав, що інсайдери розкрили характеристики флагманського Samsung Galaxy Note 10. Повідомляється, що девайс вийде в декількох модифікаціях, одна з них точно отримає підтримку 5G-мережі. Також експерти повідомили, що об'єм акумулятора буде досягати 4500 маг, що досить багато на сьогоднішній день. Традиційно, презентація девайса запланована на серпень 2019 року.