Травневе оновлення Windows 10 (1930) принесло не тільки ряд корисних функцій і поліпшень, але й позбавило її багатьох опцій. Але це було зроблено не випадково: застарілі технології, незатребувані функції або ж просто задля покращення стабільності і безпеки. Компанія вирішила не морочитися, і не покращувати ті сервіси, які вже не потрібні звичайному користувачеві. Так, це обмежує можливості для користувача, але вже краще ОС буде здатною захистити дані користувача від зловмисників.

Windows 10 May 2019 Update вже доступна для оновлення для всіх користувачів операційної системи. Крім цього, компанія зробила список тих функцій, яких немає вже в травневому оновлення.

 

Популярні новини зараз

Погода на 29 січня: сніг, дощ і вітер зваляться на голови українців

Місиво з 11 автівок: пекельна аварія на трасі "Одеса-Київ" приголомшила Україну, трагічне відео

В одному з АТБ начисто забули українську мову, покупці остовпіли від почутого: "Какая разніца?"

Сухоребрі та ледь живі: фотографії левів зі столичного зоопарку підняли на вуха півсвіту

Показати ще
  • Драйвер дисплея на основі XDDM. Підтримка Windows 2000 Display Driver Model (XDDM) припинена, а значить розробникам, які використовують XDDM-драйвер, доведеться перейти на WDDM.

 

  • Видалено додаток "Повідомлення". Раніше використовувалося для синхронізації смс-повідомлень, отриманих на смартфон Windows 10 Mobile, підтримка якої вже припинена.

 

Судячи з усього, ці функції не прижилися, так що витрачати на них дорогоцінний час і ресурси просто не має сенсу.

Нагадаємо, що компанія Apple раптово представила новіе гаджети лінійки MacBook Pro. Звичайно ж, мова йде про ноутбуки. За заявою компанії, це самий потужний ноутбук в історії Apple. Втім, за нього доведеться дуже багато заплатити. Про вартість не повідомляється, але аналітики запевняють, що ціна буде в районі 2 тисяч доларів. На щастя, компанія вирішила оновити клавіатуру, з якою раніше були проблеми у тисяч користувачів.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Huawei залишиться без компонентів для своїх смартфонів. Практично всі американські компанії відмовилися від співпраці з китайською корпорацією, що завдало їй величезний удар. Тепер навіть немає можливості співпрацювати з виробниками чіпсетів для смартфонів та інших гаджетів.

Знай.uа писав, що компанія Google зробила приємно українським студентам. Тепер платні додатки YouTube Music і YouTube Premium для студентів будуть коштувати копійки. Тепер платні послуги пошуковика будуть доступними кожному студенту.