Останнім часом соцмережі захопили відеоролики з хештегом #BottleCapChallenge. Це "челендж", який запустив боєць MMA з Казахстану, але став таким популярним завдяки акторові Джейсону Стейтему. Завдання - повторити трюк, відкривши пляшку ногою. До челленджу вирішив приєднатися і глава підрозділу Xiaomi в Індії Ману Кумар Джейн (Manu Kumar Jain).

Керівник Xiaomi таким чином прорекламував водовідштовхувальне покриття P2i новинки. До того ж, відео знімали на Redmi K20 Pro.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз
Світло з'явиться, але не скрізь: скільки днів знадобиться на відновлення енергосистеми Пенсіонерам дали лише 10 днів: кого оштрафують та залишать без виплат Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично "Раз на рік звітуватиму": Віра Брежнєва зізналася, як часто 40-річним хочеться сексу
Показати ще

Схоже, глава компанії хоче бути ближче до публіки, і у нього це чудово виходить. Крім цього, компанія уміє робити незвичайні рекламні ролики, які відрізняються від звичних для нас реклами різноманітної продукції. Що стосується самого смартфона, він став дуже популярним як на ринку Китаю, так і за його межами.

Нагадаємо, що власники смартфонів вважають, що Android може працювати тільки на смартфонах. Однак, експертам вдалося встановити цю ОС від пошуковика на кнопковий телефон. Дивно, але ця операційка може запускати такі додатки як Viber і YouTube, і навіть Google Chrome. Втім, кнопкові телефони продовжують втрачати свою популярність.

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple нахабно обдурила користувачів. Виявляється, заявлений захист від попадання води і пилу на iPhone може не спрацювати. У випадку, якщо ваш смартфон потоне, яблучна корпорація не буде його ремонтувати за свій рахунок, і навіть не надасть новий смартфон. Схоже, заявлені функції не працюють, так що перевіряти свій смартфон на захист вкрай не рекомендуємо.

Також Знай.uа писав, що вчені змогли надрукувати дерево на 3D-принтері. Експерти змогли скопіювати волокна дерева, і створити справжню деревину. Враховуючи екологічний стан Землі, вони зробили справжній прорив.