Apple складно відмовити у прагненні забезпечити безпеку даних користувачів. Для цього компанія прикладає всі можливі зусилля, вбудовуючи в свої пристрої спеціальні механізми, що перешкоджають стеження, і навіть добровільно відмовляючись від збору голосових команд, відданих Siri. Проте, користувачі вважають, що Apple потрібно покарати за те, що сервера iCloud, в яких зберігаються особисті дані і фотографії користувачів належать іншій компанії.

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android  або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Група користувачів з США звернулася в суд Північної Каліфорнії з позовом до Apple. Компанію звинувачують у введенні своїх клієнтів в оману щодо умов їх зберігання конфіденційних даних в iCloud. У зверненні повідомляється, що користувачів не попередили про те, що дані знаходяться на серверах іншої компанії, і це може нести потенційну загрозу.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Повідомляється, що основна частина серверів з даними використовується компанії Amazon.

Нагадаємо, що компанію Apple знову змусять відповідати перед судом. На цей раз за голосового помічника Siri, який записував розмови користувачів, навіть коли ті не знаю про те, що Siri працює. Звичайно ж, Apple намагалася виправдатися тим, що таким чином отримані дані покращують роботу голосового помічника, але користувачів мережі і ця відповідь не влаштувала. тепер же Apple викликають у суд.

Як повідомляв Знай.uа компанія Samsung недавно випустила смартфон Galaxy Note 10, який став прямим конкурентом iPhone XS Max. Крім крутий начинки, компанія прибрала з фаблета роз'єм для навушником 3.5 мм. Корпорація аргументує таке рішення тим, що це дозволило збільшити об'єм акумулятора. Насправді ж, обсяг вдалося збільшити лише на 2-3 відсотки, так що користувачі не оцінили зусиль компанії.

Також Знай.uа писав, що приложение Google Maps отримало круте оновлення.